top of page
kotva

Pojmenujte své prání

Řekněte ano tomu, co opravdu chcete

Quick, co v životě chcete?

I někdy těžké to pojmenovat?

Quick, co v životě nechcete?

Během našeho společného sezení se vám postupně podaří dosáhnout toho, že přijdete na to, co si ve skutečnosti přejete. Přání, které se rodí ze strachu, není vaším skutečným přáním. To, co vaše srdce chce, je to, co vás činí šťastnými.

Technika Světelné postavičky (Match Figures) spočívá v přerušení vazeb připoutaností které jsme si vytvořili s lidmi nebo situacemi. Nepříjemné emoce generované těmito vazbami nám brání "pustit" negativní myšlenky, a obnovit nezbytný klid k tomu, abychom se k těmto lidem nebo těmto situacím přiblížili.

vyvažování hornin

Jednoduchá technika s velkými účinky

Jacques Martel, který techniku vytvořil, svým životním dílem potvrzuje úzkou vazbu mezi nemocí (nepohodou atd.) a myšlením (pocity a emoce atd.) jako zdroj konfliktu, který může vést k propuknutí nemoci.

Aplikace je velmi jednoduchá a umožňuje vám osvobodit se od nepříjemných emocí, přestřižením toxických vazeb. Může ji používat kdokoli a přináší úžasné výsledky. Tato technika platí pro všechny nezdravá pouta, všechny sny, všechny emoce nebo vztahy.

Technical tutorial ​​používám hodně s dětmi. Děti to milují to a funguje to okamžitě. Během našich sezení najdete to, co opravdu chcete, opustíte vše, co vám v tom brání, naučíte se různé nástroje, jak si udržet pozitivní a zdravou energii ve svém životě._cc781905-5cde-319 4-bb3b-136bad5cf58d_

Pojďme if zavolat

bottom of page