top of page
kotva

Kariéra a vyhoření

Vaše práce Vás nemusí ovládat

Syndrom vyhoření je kombinací fyzického a psychického vyčerpání spojený s dlouhodobým vystavením silného chronickému stresu a potlačených emocí. V rámci tohoto stavu se mohou se objevit další symptomy související se stresem, jako jsou úzkost, nespavost, bolesti zad, bolesti hlavy. Můžete se cítit přetíženi, demotivovaní a často je to TEN MOMENT, kdy si pokládáte otázku: Co dál se svým životem? Jak najít klid a rovnováhu? Jak se zbavit negativních pocitů?

 

Toto silně efektivní sezením nabízí možnost k tomu abyste procítili emoce, které tak dlouho potlačujete. Podíváte se na „programy“ které jste si sami vytvořili, přesvědčení, kterým věříte a osvobodíte se od všeho co vám brání se uvolnit, byt šťastní, využít cely svůj potenciál a prožít život v plné vědomosti.

žena Working
Pracování z domova

Objeve znovu radost a naplnění

Moje práce nespočívá v tom, že vám řeknu, co máte dělat. Ale pomoci zmíněných technik, vy na to sami přijdete a najdete svoji osobní, ale i profesionální cestu kterou chcete jít. Jde o práci s Enneagremem a metodyCesty. Rovněž doplněna meditační technikou. Toto sezení i v rozmezí 1.5 - 2 hodiny + doplňující domácí cvičení.

Pojďme if zavolat

bottom of page