top of page
Metoda "Cesta"

Metoda "Cesta"

Cesta napomáhá lidem již 27 let

Tato metoda je určena všem, kteří se chtějí osvobodit od fyzických a psychických problému, od deprese, syndromu vyhoření, úzkosti, panických atak až k pocitu vlastní ztracenosti. I určena všem, co chtějí byt znovu emocionálně a fyzicky zdraví. 

Cesta je jednou z nejúčinnějších léčebných metod fungující na úrovni psycho-neuro-endokrino-imunitniho systému (PNEI) a byla vytvořena světově uznávanou expertkou na léčbu těla a duše Brandon Bays.

Naše tělo je schopno si poradit s jakýmkoliv problémem. Cesta je nástroj, jak se spojit s touto schopnosti kterou máme každý z nás. Používáním této techniky Vás emoce přestanou tížit. Naučíte  věřit svému tělu a síle vaší mysli. První sezeni trvá 2 - 2.5 hodiny. 

The-Journey-Remove-BB-V1
Play Video
Pískovec

Cesta ozdravuje buněčnou paměť

Cesta je způsob transformace a léčení, který pomáhá zmírnit bolestivé, potlačované emocionální konflikty, které byly pohřbeny po mnoho let.

Tyto vzpomínky zůstávají uloženy v buněčné paměti a jsou dokonce přenášeny z generace na generaci.

 

Negativní emoce či traumata, a jejich potlačení, se ukládají do buněk a ty pak do těla uvolňují prvky, které ovlivňují náš fyzický i psychický stav.

Pokud chceme odhalit tyto buněčné vzpomínky a zbavit se jich, musíme se dostat do kontaktu se stejnou částí naší bytosti, která se na původním programování podílela.

Cesta opravuje mozaiku života

Součástí metody je enneagram, který popisuje devět různých typu osobnosti. Hlavní myšlenka enneagramu je, že každý člověk má nějaký hlavní, ústřední rys, který se podobá ose, kolem níž se soustřeďuje celý život osobnosti.  Každému tomuto typu se říká „základní Fixace.“ Tato fixace se vztahuje k obrannému mechanismu, který jsme si utvořili v dětství.  

 

Toto většinou nevědomé zařazení do konkrétního typu osobnosti se projevuje v našich zvycích a omezuje náš pohled na svět a naše chování.   

 

Díky použití enneagramu, společně s metodou Cesta je skutečně možné se osvobodit od dosavadních vzorců chováni, starých návyků a přesvědčení, která nám již neslouží a brání nám posunout se dál, byt svobodní, mít zdravý vztah anebo vysněnou práci.  Je to účinný nastroj, který může člověku pomoci byt sám sebou. 

main-qimg-40b5d07fe9fd0963479dd830ebca808f.png
ob-main-pert171379538370_edited.jpg

“Výzkum nominovaný na Nobelovu cenu prokázal, jak nás emoce ovlivňují na buněčné úrovni. co k událostem původně došlo."

Candice Pert, PhD (author Molekuly emocí)

Co říká veda

Pojďme if zavolat

bottom of page