top of page

Qui suis-je?

Jsem emocionální terapeutkou a NLP practitioner. Organizuji semináře a workshopy, rovněž překládám a tlumočím. Jsem Čechošvýcarka a žiju v Ženevě se svojí rodinou.

Mám několikaletou pracovní zkušenost jako zdravotní sestra v porodnici a sportovní ortopedii a rovněž pro OSN a neziskové organizace se zaměřením na zdravotní péči, která vždy byla moji životní náplní a láskou.

 

Pro práci s klienty využívám svých znalosti práci s emocemi pomoci methody Cesta (The Journey, Brandon Bays), což je fantastická technika jak se podívat na skryté emoce, traumata a osvobodit se od nich. Abychom mohli do svého života přivítat nové, zdravé, prospěšné věci, musíme se nejdříve zbavit všeho co nám neslouží a zabírá nám zbytečně v životě místo.  Rovněž jsem praktikem Neurolingvistického programování (NLP) a ráda pracuji s technikou Světelné postavičky (Bonhommes Allumettes). 

 

Jsem ohromena tím, jakou sílu má víra v sama sebe. Co jsem dříve chápala jako svoji slabost, teď považuji dnes za svoji sílu a přednost. Jsem citlivá, vnímavá a neustále posouvám hranice toho, kam až se člověk může dostat vlastní vůlí a vírou v sebe. Pevně věřím, že všechno, co v životě chceme dokázat a čím chceme být, se může stát skutečností. Když uvěříme  sami v sebe, uvěří nám i celý svět.

Mám za sebou spousty karambolů, bolestivých zážitků a proher, za které jsem teď už vlastně vděčná, protože i ty mne dovedly až tam kde jsem teď. 

Našla jsem znovu sama sebe a smysl svého života. Přeji vám všem, abyste se také i vy vydali na tuto cestu, našli to, co hledáte a osvobodili se od všeho co nechcete.

photo petrabw _edited.jpg

L'éducation et mes cours

JP Logo ENGLISH.webp
 • Accréditation - The Journey Practitioner

 • Semaine de la transformation de la vie - Brandon Bays

 • Abondance consciente - Brandon Bays

 • Guérison de la communication consciente - Brandon Bays

 • Coaching sans ego - Kevin Billet

 • Out of the Blue - Kevin Billet

 • Programmation neuro-linguistique

 • Bonhommes Allumettes - Jaquel Martel

 • Yoga Thérapie Hormonale pour Femmes - Dinah Rodrigues

 • Université de Genève, Suisse

 • Infirmière, Prague

Ma relation avec ma famille s'est améliorée

ravailler avec Petra m'a apporté un énorme soulagement. J'étais très irrité et je ne comprenais pas d'où venaient mes émotions et ma colère. Petra m'a aidé à m'ouvrir à eux, à travailler avec eux et ma relation avec ma famille s'est améliorée. Je suis très heureux maintenant, j'aime la vie et je suis une personne vraiment heures."

Martin B.

client

Authenticité

Petra est une merveilleuse thérapeute. J'ai expérimenté de nombreuses thérapies avec elle et je ne peux que la recommander. Nous avons travaillé sur de nombreux niveaux émotionnels profonds et pendant les thérapies, je lui ai fait entièrement confiance. Sa douceur, son empathie et son authenticité sont la valeur que vous commencez à ressentir dès que vous la rencontrez. Après les séances avec Petra, j'ai automatiquement commencé à ressentir un énorme changement dans ma vie personnelle, en particulier avec mes enfants. Petra a un don naturel et je suis très reconnaissante de l'expérience de son travail.

Janka K.

client et thérapeute

Appelez-moi

bottom of page